Privātuma politika

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Darba Drošības Centrs”, vienotais reģistrācijas Nr. 40003650884, juridiskā adrese: Brīvības gatve 219 – 7, Rīga, LV – 1039, biroja adrese: Bukultu iela 11, Rīga, LV-1005 ( turpmāk – Darba drošības centrs un/vai “mēs”, “mūs”, “mūsu”).

Šī Privātuma politika sniedz skaidrojumu par to, kādus Jūsu personas datus mēs ievācam un apstrādājam, kādiem mērķiem tos izmantojam un citu informāciju par Jūsu datu apstrādi.

Kādus jūsu datus apstrādājam un kādiem mērķiem?

Personas dati ir jebkāda informācija par identificētu vai identificējamu fizisku personu.

Mēs apstrādājam dažādus personas datus, atkarībā no tā, kāda veida saskarsmi esam izveidojuši ar Jums.

Mēs apstrādājam Jūsu vārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, kad Jūs sniedzat informāciju mūsu tīmekļa vietnē, lai uzdotu interesējošus jautājumus, kas skar mūsu darbību, kā arī piesakāties kādam no mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.

Mēs apstrādājam Jūsu vārdu, uzvārdu, personas kodu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi un fotogrāfiju, lai nodrošinātu Jūsu reģistrāciju mūsu organizētajām apmācībām/kursiem un saņemtu apmācības kursu apliecinošu dokumentu.

Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai pārbaudītu Jūsu identitāti, slēgtu ar Jums līgumus, nodrošinātu savlaicīgu un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu un atbilstību normatīvo aktu prasībām.

Papildu iepriekš minētajam, mēs varam apstrādāt datus, kurus sniedzat mūsu darbiniekiem savstarpējās saziņas ietvaros (rakstveidā, telefoniski, e-pastā, klātienē).

Kādos gadījumos un kādiem datu saņēmējiem mēs atklājam jūsu datus?

Lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu, organizējot darba drošības kursus darbam Ziemeļvalstīs, mēs varam nodot Jūsu vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu mūsu uzticamajiem sadarbības partneriem Somijā. Mēs sniedzam tikai tādu datu apjomu, kas ir nepieciešams konkrēta uzdevuma izpildei vai konkrēto pakalpojumu sniegšanai.

Mūsu sadarbības partneri var apstrādāt Jūsu personas datus tikai pēc mūsu norādījumiem un nedrīkst izmantot citiem mērķiem vai nodot citām personām bez mūsu piekrišanas un glabāt tos pēc mūsu dotā uzdevuma izpildes vai sadarbības izbeigšanās. Turklāt tiem ir jānodrošina Jūsu datu aizsardzība saskaņā ar spēkā esošo normatīvo aktu prasībām.

Kā mēs nodrošinām jūsu datu drošību?

Lai garantētu ievāktās informācijas drošību un aizsargātu Jūsu personīgo informāciju no nelikumīgas piekļuves, izmantošanas vai atklāšanas, mēs esam ieviesuši elektroniskus, fiziskus un administratīvus drošības pasākumus.

Kad mēs dzēšam jūsu personas datus?

Mēs glabājam Jūsu personas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams iepriekšminēto mērķu sasniegšanai.

Mums ir likumīgs pamats Jūsu datus nedzēst, ja to apstrāde notiek, ievērojot likumā noteiktās prasības attiecībā uz datu glabāšanas ilgumu, piemēram, grāmatvedības likuma vai līgumsaistību izpildei.

Kādas tiesības jums sniedz datu aizsardzības normatīvie akti?

Jums ir tiesības saņemt informāciju par Jūsu personas datiem, tiesības labot Jūsu personas datus, tiesības pieprasīt ierobežot datu apstrādi, tiesības pieprasīt dzēst datus (tiesības būt aizmirstam), tiesības uz datu pārnesamību un tiesības iesniegt sūdzību.

Jūsu tiesības tiks īstenotas brīdī, kad mēs saņemsim no Jums iesniegumu, kas ir apstiprināts ar e-parakstu, vai klātienē, uzrādot personu apliecinošus dokumentus.

Mūsu kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītājos jautājumos ir: privatums@osh.lv

Mēs varam veikt izmaiņas Privātuma politikā jebkurā brīdī un pēc saviem ieskatiem. Labojumi stājas spēkā pēc to publicēšanas mājas lapā. Jūs esat atbildīgs periodiski pārlasīt šo Privātuma politiku, lai būtu pārliecināts, ka esat iepazinies ar izmaiņām.

Sīkdatnes (cookies)

Kas ir sīkdatnes

Kā ierasts gandrīz visās profesionālajās vietnēs, šīs vietnes izmanto sīkdatnes, kas ir niecīgi faili, kas tiek lejupielādēti jūsu datorā, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Šajā lapā ir aprakstīta informācija, ko viņi apkopo, kā mēs to izmantojam un kāpēc mums dažreiz ir jāglabā šie sīkfaili. Mēs arī dalīsimies, kā jūs varat novērst šo sīkdatņu saglabāšanu, tomēr tas var pazemināt vai “sagraut” dažus vietņu funkcionalitātes elementus.

Lai iegūtu vispārīgāku informāciju par sīkdatnēm, skatiet Wikipedia rakstu par HTTP sīkdatnēm.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes dažādu iemeslu dēļ, kas aprakstīti zemāk. Diemžēl vairumā gadījumu nav nozares standarta opciju sīkfailu atspējošanai, pilnībā neatspējojot funkcionalitāti un funkcijas, ko tie pievieno šai vietnei. Visus sīkfailus ieteicams atstāt, ja neesat pārliecināts, vai tie jums ir nepieciešami, ja tie tiek izmantoti, lai sniegtu jūsu izmantoto pakalpojumu.

Sīkfailu atspējošana

Sīkdatņu iestatīšanu var novērst, pielāgojot iestatījumus pārlūkprogrammā (kā to izdarīt, skatiet pārlūkprogrammas palīdzībā). Ņemiet vērā, ka sīkdatņu atspējošana ietekmēs šīs un daudzu citu jūsu apmeklēto vietņu funkcionalitāti. Sīkdatņu atspējošana parasti arī atspējo šīs vietnes dažas funkcijas un funkcijas. Tāpēc ieteicams atslēgt sīkfailus.

Sīkdatnes, kuras mēs iestatījām

Ar kontu saistītas sīkdatnes

Ja jūs izveidojat kontu pie mums, tad reģistrēšanās procesa vadībai un vispārējai administrēšanai mēs izmantosim sīkfailus. Šīs sīkdatnes parasti tiek izdzēstas, kad jūs izslēdzaties, taču dažos gadījumos tās var palikt arī pēc tam, lai, atteicoties, atcerētos jūsu vietnes preferences.

E-pasta biļetenu saistītas sīkdatnes

Šī vietne piedāvā biļetenu vai e-pasta abonēšanas pakalpojumus, un sīkdatnes var tikt izmantotas, lai atcerētos, vai esat jau reģistrējies, vai parādīt noteiktus paziņojumus, kas varētu būt derīgi tikai abonētiem / abonētiem lietotājiem.

Pasūtījumi, kas saistīti ar sīkdatņu apstrādi

Šī vietne piedāvā e-komerciju vai norēķinu iespējas, un daži sīkfaili ir nepieciešami, lai nodrošinātu jūsu pasūtījuma atcerēšanos starp lapām, lai mēs varētu to pareizi apstrādāt.

Ar aptaujām saistīti sīkfaili

Laiku pa laikam mēs piedāvājam lietotāju aptaujas un anketas, lai sniegtu jums interesantu ieskatu, noderīgus rīkus vai precīzāk izprastu mūsu lietotāju bāzi. Šajās aptaujās, iespējams, tiek izmantotas sīkdatnes, lai atcerētos, kas jau ir piedalījies aptaujā, vai lai nodrošinātu jums precīzus rezultātus pēc lapu maiņas.

Veidlapas saistītas sīkdatnes

Iesniedzot datus, izmantojot tādu veidlapu kā kontaktu lapās vai komentāru veidlapās, sīkdatnes var tikt iestatītas, lai atcerētos jūsu lietotāja informāciju turpmākai sarakstei.

Vietnes preferenču sīkfaili

Lai sniegtu jums lielisku pieredzi šajā vietnē, mēs piedāvājam funkcionalitāti, lai iestatītu jūsu preferences, kā šī vietne darbojas, kad to izmantojat. Lai atcerētos jūsu vēlmes, mums jāiestata sīkfaili, lai šo informāciju varētu izsaukt ikreiz, kad jūs mijiedarbojaties ar lapu, kuru ietekmē jūsu vēlmes.

Trešo personu sīkdatnes

Dažos īpašos gadījumos mēs izmantojam arī sīkfailus, ko nodrošina uzticamas trešās puses. Šajā sadaļā sniegta informācija par trešo personu sīkfailiem, ar kuriem jūs varētu saskarties šajā vietnē.

  • Šajā vietnē tiek izmantots Google Analytics, kas ir viens no visizplatītākajiem un uzticamākajiem analīzes risinājumiem tīmeklī, lai palīdzētu mums saprast, kā jūs izmantojat šo vietni, un veidus, kā mēs varam uzlabot jūsu pieredzi. Šīs sīkdatnes var izsekot, piemēram, tam, cik daudz laika jūs pavadāt vietnē un apmeklētajās lapās, lai mēs varētu turpināt radīt saistošu saturu.
  • Papildinformāciju par Google Analytics sīkfailiem skatiet oficiālajā Google Analytics lapā.
  • Trešās puses analītika tiek izmantota, lai izsekotu un izmērītu šīs vietnes izmantošanu, lai mēs varētu turpināt radīt saistošu saturu. Šīs sīkdatnes var izsekot, piemēram, tam, cik daudz laika jūs pavadāt apmeklētajā vietnē vai lapās, kas mums palīdz saprast, kā mēs varam uzlabot vietni jums.
  • Laiku pa laikam mēs pārbaudām jaunas funkcijas un veicam smalkas izmaiņas vietnes piegādes veidā. Kad mēs joprojām testējam jaunas iespējas, šīs sīkdatnes var izmantot, lai nodrošinātu pastāvīgu pieredzi, atrodoties vietnē, vienlaikus nodrošinot, ka mēs saprotam, kuras optimizācijas mūsu lietotāji novērtē visvairāk.
  • Šajā vietnē mēs izmantojam arī sociālo mediju pogas un / vai spraudņus, kas ļauj dažādos veidos izveidot savienojumu ar savu sociālo tīklu. Lai tās darbotos šādās sociālo mediju vietnēs, ieskaitot; {Uzskaitiet sociālos tīklus, kuru funkcijas esat integrējis savā vietnē?: 12}, izmantojot mūsu vietni, iestatīs sīkfailus, kurus var izmantot, lai uzlabotu jūsu profilu viņu vietnē vai sniegtu ieguldījumu viņu rīcībā esošajiem datiem dažādiem mērķiem, kas norādīti viņu attiecīgajā privātumā politikas.

Vairāk informācijas

Cerams, ka tas jums ir noskaidrojis lietas, un kā jau iepriekš tika minēts, ja ir kaut kas, par ko neesat pārliecināts, vai jums tas ir vajadzīgs, parasti drošāk ir atstāt iespējotus sīkfailus, ja tie mijiedarbojas ar kādu no mūsu vietnes funkcijām.

Tomēr, ja jūs joprojām meklējat vairāk informācijas, varat sazināties ar mums, izmantojot kādu no mūsu vēlamajām sazināšanās metodēm sadaļā kontakti

Privātuma politikā izmaiņas veiktas: 03.05.2018