DARBA AIZSARDZĪBAS PAKALPOJUMI

ex27qkca6lwuytcawovqglcadgp337camienbwca8nxermca8whi95cab14zbwcau0tp4ucathabeecagnmce9car47qvxcakm24uwcamx906sca3z57zhca477inbca8mie03caohmf03calc83u2capy8zlk

    Jau 16. gadu mūsu atbalsts un pakalpojumi ir Jūsu rīcībā. Uzkrātā pieredze, dokumentācijas bāze  un tehniskie resursi mums ļauj  operatīvi, ļoti īsos termiņos sniegt nepieciešamos darba aizsardzības pakalpojumus darba devējiem, tostarp norīkoto atbildīgo personu un darbu izpildītāju apmācību mūsu Mācību centrā.

VISS PAR MŪSU PAKALPOJUMIEM ⇒

   Sniedzot pakalpojumus vienmēr izskaidrojam normatīvo aktu prasību nianses un iesakām optimālākos risinājumus, kā nodrošināt darba aizsardzības normatīvo aktu prasību izpildi un uzraudzību tieši Jūsu uzņēmumā, iestādē, un kopējiem spēkiem to realizējam.

   Ja esat nolēmuši izmantot darba aizsardzības ārpakalpojumus, vai radusies pēkšņa nepieciešamība pēc darba aizsardzības pakalpojumiem, sazinieties ar mums  pa telefonu vai sūtiet mums Jūs interesējošos jautājumus uz e-pastu: ddc@osh.lv. Mēs precizēsim kādi darba aizsardzības pakalpojumi ir nepieciešami, un arī steidzamos gadījumos atradīsim laiku nepieciešamo pakalpojumu sniegšanai, darba aizsardzības procesu sakārtošanai un uzraudzībai.

 

Informācija telefoniski: 29471663 (Artūrs)