Par kursu:

Tālmācībā - jebkurā laikā un no jebkuras vietas, kur vien ir pieejams internets. Kursa apguvei pieejami mācību materiāli un zināšanu pārbaudes tests latviešu valodā. Mācīties varat izmantojot datoru, planšeti vai viedtālruni.

Mācību kursā tiek sniegta informācija par bīstamību un riska faktoriem veicot darbus slēgtās telpās. Ir ietvertas visas svarīgākās prasības pareizai un drošai darbu organizēšanai un izpildei veicot darbus slēgtās telpās, prasības rīcībai avāriju un ārkārtas situāciju gadījumos.

Normatīvais akts - Ministru kabineta noteikumi Nr.660 “Darba vides iekšējās uzraudzības veikšanas kārtība”, ES direktīva 89/391 EEK.

Apliecība par izieto apmācību “Darbs slēgtās telpās / Working in confined spaces” (latviešu un angļu valodā), kursa beidzējiem tiek izsniegta uz 5 gadiem.

/uploads/avpng.jpg
Maksa par kursiem: 45,00 eur (ar PVN )

Darba devējiem, apmācot vairākus nodarbinātos, mēs piemērojam atlaides, ņemot vērā izglītojamo skaitu.

Apmācību norise:

  • Atsūtiet pieteikumu sadaļā “Pieteikties” un Jums tiks nosūtīts rēķins, pēc kura apmaksas nosūtīsim piekļuves paroli mācību materiāliem un testam;
  • apgūstiet mācību materiālu un nokārtojiet testu;
  • saņemot elektroniski testa rezultātu, mēs sagatavojam apliecību, kuru varat saņemt mūsu birojā, vai nosūtam pa pastu uz jūsu norādīto adresi (papildus maksa par pasta izdevumiem).