Autokrāvēja un Elektrokrāvēja operators (Forklift driver)

TĀLMĀCĪBAS KURSS

Informācija par kursiem: 27223305 vai 67274712
»»»» uz mācību centru

.     Iegūt nepieciešamās zināšanas, un saņemt Apliecību “Autokrāvēja un Elektrokrāvēja operators / Forklift driver certificate)” latviešu un angļu valodā darbam Latvijā, ES un Ziemeļvalstīs,  varat Tālmācības kursā “Autokrāvēja un Elektrokrāvēja operators (Forklift driver)”.
Kursa apguvei tālmācībā pieejami detalizēti, profesionāli sagatavoti mācību materiāli un zināšanu pārbaudes testi latviešu un krievu valodās.

Apgūt mācību materiālu un nokārtot zināšanu pārbaudes testu varat no datora, planšetes vai viedtālruņa sev vēlamā laikā (bez laika ierobežojuma), neatkarīgi no vietas, kur atrodaties.
.
Maksa par kursiem:
35.00 EUR (Teorētiskā apmācība tālmācībā)
70.00 EUR (Teorētiskā apmācība tālmācībā + praktiskā apmācība)

Apmācību norise:

  • Atsūtiet pieteikumu un Jums tiks nosūtīts rēķins, pēc kura apmaksas nosūtīsim informāciju kursa apguvei, ar piekļuves paroli mācību materiāliem un testam;
  • Ja nepieciešams, apgūstiet praktiskās iemaņas darba vietā vai piesakieties uz praktisko apmācību pie mums (savstarpēji saskaņotos laikā);
  • Apliecību “Autokrāvēja, elektrokrāvēja operators” / “Forklift driver certificate”  nosūtam pa pastu uz jūsu norādīto adresi (sūtījumiem ārpus Latvijas papildus maksa), vai saņemsiet to personīgi mūsu birojā. Steidzamos gadījumos apliecības kopiju uzreiz nosūtam elektroniski.

Pieteikties tālmācības kursam:

Norādiet kursa variantu:
Cik personām nepieciešama apmācība?
Jūsu vārds un uzvārds*
Kontakttālrunis*
Jūsu E-pasts*
Norādiet informāciju rēķina sagatavošanai (uzņēmumiem - rekvizīti / privātpersonām - personas kods un adrese)

MĀCĪBU MATERIĀLI & TESTI

Skatiet arī:

asati