Auto / Elektrokrāvēja (Forklift) operators

Informācija par kursiem: 27223305 vai 67274712
»»»» uz mācību centru

TĀLMĀCĪBAS KURSS
.
Tālmācības kurss “Autokrāvēju, Elektrokrāvēju operators / Forklift driversastāv no patstāvīgas teorētiskās daļas apguves, testa nokārtošanas internetā, un praktiskās braukšanas apmācības, ja Jums nav iepriekšējas pieredzes, kuru varat iziet gan darba vietās, gan pie mums. Profesionāli sagatavoti mācību materiāli un pārbaudes testi latviešu un krievu valodās.
Apgūt mācību materiālu, nokārtot testu varat no datora, planšetes vai viedtālruņa. Pēc kursa beigšanas tiek izsniegta apliecību uz pieciem (5) gadiem  latviešu un angļu valodā (Autokrāvēju/Elektrokrāvēju operators / Forklift driver certificate) darbam Latvijā, ES vai Ziemeļvalstīs.
Maksa par kursiem:
35.00 EUR (Teorētiskā apmācība tālmācībā)
70.00 EUR (Teorētiskā apmācība tālmācībā + praktiskā apmācība klātienē)

Apmācību norise:

  • Atsūtiet pieteikumu un Jums tiks nosūtīts rēķins, pēc kura apmaksas nosūtīsim informāciju kursa apguvei, ar piekļuves paroli mācību materiāliem un testam;
  • Apgūstiet praktiskās iemaņas darba vietā vai piesakieties uz praktisko apmācību pie mums (notiek divas reizes mēnesī);
  • apliecību “Autokrāvēja, elektrokrāvēja operators” / “Forklift driver certificate”  nosūtam pa pastu uz jūsu norādīto adresi (sūtījumiem ārpus Latvijas papildus maksa), vai saņemsiet to personīgi mūsu birojā. Steidzamos gadījumos apliecības kopiju uzreiz nosūtam elektroniski.

Pieteikties tālmācības kursiem:

Norādiet kursa variantu:
Cik personām nepieciešama apmācība?
Jūsu vārds un uzvārds*
Kontakttālrunis*
Jūsu E-pasts*
Norādiet informāciju rēķina sagatavošanai (uzņēmumiem - rekvizīti / privātpersonām - personas kods un adrese)

MĀCĪBU MATERIĀLI & TESTI

 

Skatiet arī:

asati